Відкриття трьох проектів

Відкриття трьох проектів

27 жовтня 2016 року в рамках конкурсу міні-грантів «Місто своїми руками» за фінансової підтримки ТОВ ДТЕК, відбулися відкриття відразу трьох проектів, які адмініструє Громадська організація «Курахівський центр місцевого економічного центру».

Вулиця Восточна є віддаленим районом міста Курахове, де не проводяться культурно-масові та розважальні заходи, де для дозвілля підростаючого покоління не були створені належні умови. Завдяки участі ініціативної групи в рамках проекту «У здоровому тілі-здоровий дух» відбулося урочисте відкриття спортивно-ігрового майданчику. Це поліпшить умови життя і створить сприятливу атмосферу для фізичного розвитку підростаючого покоління, а також послужить приводом для зближення і активного спілкування дітей різних вікових категорій як вулиці Восточна, так і села Острівське, яке знаходиться поблизу, що не зможе не позначиться на загальній атмосфері в цих двох населених пунктах.

Завдяки реалізованому проекту «СПОРТ АРЕНА», в м. Курахове по проспекту Соборний буд.21а  та буд.17, було урочисте відкриття спортивного майданчика. Це простимулює населення до активного проведення часу, підвищить фізичну активність населення різних віків і підштовхне молодше покоління до занять спортом.

Також, по вул. Лермонтова,30 відбулося відкриття дитячого майданчика, реалізованого в рамках проекту «Ми рухливі хлопці, любимо стрибати і скакати. Не вистачає нам майданчика, щоб було де гратися». Метою проекту було створення умов, для повноцінного і здорового способу життя дітей молодшого віку, які сприятимуть активному та здоровому способу життя дітей, проведення часу на свіжому повітрі і формування навичок спілкування між дітьми.

На урочистому відкритті проекту з вітальним словом виступили заступник голови Курахівської міської ради Романець Роман Миколайович та керівник департаменту з управління персоналом Курахівської ТЕС Бурлака Вікторія Володимирівна. Свої привітання також висловили запрошені гості: заступник міського голови Батрак Віталій Васильович, депутати Курахівської міської ради Авраменко Едуард Олександрович, Мезенцева Наталія Анатоліївна та адміністратори конкурсу.

Выполнено 27.10.2016