Відкриття проекту пляж…

Відкриття проекту пляж "Сонячний берег"

Урочисте відкриття проекту пляж "Сонячний берег",
який розташований в селищі Нова Іллінка м. Курахове

У м. Курахове 16 вересня 2016 року в рамках конкурсу міні-грантів «Місто своїми руками» за фінансової підтримки ТОВ ДТЕК, презентували урочисте відкриття проекту пляж  «Сонячний берег», який розташований в селищі Нова Іллінка м.Курахове.

Завдяки реалізованому проекту, поліпшилися умови життя і створена сприятлива атмосфера для безпечного та цікавого відпочинку на свіжому повітрі для мешканців та гостей селища. Також цей проект ще більше згуртував населення для активних дій для досягнення спільних цілей і завдань у майбутньому.

На урочистому відкритті проекту з вітальним словом до мешканців селища та ініціативної групи виступили голова Курахівської міської ради Падун Роман Олексійович та директор ДТЕК Курахівської ТЕС  Боричевський Анатолій Михайлович. Свої привітання також висловили запрошені гості: заступник міського голови Батрак Віталій Васильович, керівник департаменту з управління персоналом Курахівської ТЕС Бурлака Вікторія Володимирівна, депутати Курахівської міської ради Авраменко Едуард Олександрович та Гарагашко Дмитро Анатолійович, представники Громадської Організації «Курахівський Центр Місцевого Економічного Розвитку».

Окрему подяку, голова Курахівської міської ради Падун Р.О. висловив приватному підприємцю Дригі Артему Геннадійовичу, за якісне виготовлення дерев’яного обладнання, яке було встановлено на території пляжу селища.

Організатором Конкурсу міні-грантів «Місто своїми руками» виступає Курахівська міська рада. Адмініструє Конкурс Громадська Організація «Курахівський Центр Місцевого Економічного Розвитку».

Выполнено 19.09.2016