Тренінг для працівників…

Тренінг для працівників організації та волонтерів

10 травня 2017 року у м. Курахове відбувся тренінг для працівників організації та волонтерів, які залучаються до організації «Курахівський центр місцевого економічного розвитку» на тему: «Фандрайзинг. Методи залучення коштів для НУО». На тренінгу обговорювались питання пов'язані з поняттям «фандрайзер», «благодійник», «партнер», «спонсор», його види, а також оцінка доступних ресурсів організації, джерела їх залучення,цикли фандрайзингової компанії та інше.

Працівникам організації та волонтерам показали можливі джерела коштів для реалізації проектів і навчили оптимальним підходам до отримання коштів, ознайомили з різними видами технологій підготовки, допомогли систематизувати свою діяльність, координувати свої дії, покращити свої навички календарного планування, розібрали типові помилки і варіанти конкретних проектів.

Тренінг проводив Андрій Гончаров в рамках проекту «Підтримка та захист прав дітей-інвалідів», який реалізує Громадська організація «Курахівський центр місцевого економічного розвитку» за фінансуванням малого гранту проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», за фінансової підтримки Європейського Союзу, представництво в Україні. Конкурс в Донецькій і Луганській областях, адмініструє Донецька обласна організація ВГО «Комітет виборців України». Всеукраїнське адміністрування здійснює громадська організація «Центр «Жіночі перспективи».

Выполнено 10.05.2017