Тендерне оголошення

Тендерне оголошення

Тендерне оголошення

Тендерне оголошення про проведення відкритого тендеру із закупівлі товарів

Громадська організація «Курахівський центр місцевого економічного розвитку» в рамках грантового проекту «Центр зварювальної освіти», що реалізується в рамках проєкту ПРООН «Підтримка ЄС для Сходу України – відновлення, зміцнення миру та урядування» за підтримки Європейського Союзу, представленого Європейською Комісією, оголошує відкритий тендер на закупівлю товарів.

Дата оголошення про тендер: 30.10.2020 р.

Термін подання тендерних пропозицій: до 13.11.2020 р.

Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 00-00  13.11.2020 року, розгляду не підлягатимуть.

Предметом закупівлі є товар, а саме:

Віртуальний тренажер зварника «Weldtrainer»

Комплект поставки:

1.Робочий стіл. Призначений для розміщення тренажера зварника і його компонентів, для закріплення зварювальних зразків в різних просторових положеннях.

2.Зварювальні зразки. Призначені для практичного закріплення теоретичних навичок.

3.Система позиціонування. Призначена для визначення взаємного положення і положення в просторі інструменту зварника і зварювальних зразків

4.Аудіовізуальна система. Призначена для голосових підказок і для візуальних підказок в процесі навчання.

5.Зварювальні пальники та імітатор подачі присадного дроту. Моделі реальних зварювальних пальників з вбудованою системою вібрації для поліпшення зворотного зв’язку з учнем.

6.Технологічний інтерфейс. Містить джерело живлення, модуль управління і персональний комп'ютер.

7.Ноутбук інструктора.

8.Маска зварника з вбудованими окулярами віртуальної реальності.

9.Програмне забезпечення (українська, російська). Дозволяє імітувати 3 (три) зварювальних процесу (зварювання в газі (аргонно-дугове зварювання), ручне зварювання, зварювання з напівавтоматичними апаратами) на зразках, а також виробах довільної форми в різних просторових положеннях. Здійснює збір, аналіз, відображення і зберігання даних виконання вправ.

Строк поставки товарів: протягом 35 днів від дати підписання Договору поставки.

У вартість товару повинна бути включена доставка товару до місця призначення, а саме: Донецька область, м. Курахове, вул. Пушкіна, буд. 6, та пуско-налагоджувальні роботи.

Вимоги до постачальника товарів– учасника тендеру:

До участі у тендері запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавством України: постачальники, що мають  досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для здійснення торгівлі/надання послуг, заявлений товар у наявності на складі у вказаній кількості, можливість здійснити доставку у вказаний строк за зазначеною адресою та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна/ акт виконаних робіт)

Учасник тендеру надає організатору наступні документи:

 1. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;
 2. Копія документу, що підтверджує податковий статус
 3. Тендерна пропозиція, заповнена за зразком (додається);
 4. Оригінал Рахунка-фактури
 5. Зразок договору поставки товару
 6. Паспорт товару.
 7. Гарантійний талон, гарантія не менше 1 (одного) року .
 8. Та інші документи, якщо вважає  за необхідне

Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:

 1. Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення;
 2. Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення
 3. Якість опису товару та відповідність очікуванням організатора
 4. Прийнятна ціна, умови оплати та умови надання товарів/послуг

Тендерні процедури:

Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою: kzmer.2015@gmail.comдо 13.11.2020 року.

До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.

Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуг/передачі товару.

Тендерні документи, мають бути надіслані у двох форматах:
- у письмовій формі із зазначенням на конверті назви постачальника, «Відкритий тендер: закупівля товарів» «Центр зварювальної освіти» на адресу ГО «Курахівський центр місцевого економічного розвитку», за адресою: 85612, Донецька область, м. Курахове, проспект Запорізький, буд. 2, у запечатаному конверті;

- у електронному вигляді (відскановані у форматі PDF) на електронну адресу ПРООН grants.ua@undp.org з темою листа «Вікритий тендер_ 4D_222_LVGA_PPP_назва учасника».

Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 00-00  27.10.2020 року, розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця тендеру, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій  на відповідність умовам конкурсу, викладеним у тендерній документації. Перевага буде надана постачальнику, пропозиція якого відповідатиме зазначеним в тендерному оголошенні критеріям та пропонуватиме найнижчу ціну.

Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців.  Дата засідання тендерного комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше 30.10.2020 року.

Додаткові застереження:

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Керівник ГО «Курахівський центр місцевого економічного розвитку» Запорощенко С.Ю., тел. +380955337903

Зразок тендерної документації додається.

Опубликовано 12.10.2020