Підтримка та захист прав…

Підтримка та захист прав дітей-інвалідів

01.02.2017 року стартував проект «Підтримка та захист прав дітей-інвалідів», який реалізує Громадська організація «Курахівський центр місцевого економічного розвитку» за фінансуванням малого гранту проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», за фінансової підтримки Європейського Союзу, представництво в Україні. Конкурс в Донецькій і Луганській областях, адмініструє Донецька обласна організація ВГО «Комітет виборців України». Всеукраїнське адміністрування здійснює громадська організація «Центр «Жіночі перспективи».

24 березня 2017 року у м.Курахове відбувся тренінг «Забезпечення батьків дітей-інвалідів інформацією, про рівні можливості у житті, побуті, відпочинку з усіма членами суспільства».

На тренінгу були присутні батьки дітей-інвалідів, які в повсякденному житті стискаються з проблемами які оточують їх особливих дітей. Їх особливість полягає в обмежених можливостях здоров'я: одні з них отримали серйозні травми в дитинстві, інші – особливі з народження... Кожна така дитина має ті ж права, що й інші. Саме такі питання обговорювались під час проведення тренінгу, який проводив Андрій Гончаров.

Выполнено 27.03.2017