Підтримка та захист прав…

Підтримка та захист прав дітей-інвалідів та їх батьків

26 квітня 2017 року була організована екскурсія для дітей - інвалідів старшої вікової групи та їх батьків, до музею Сергія Прокоф'єва в с. Сонцівка Покровського району, Донецької області в рамках проекту «Підтримка та захист прав дітей-інвалідів», який реалізує Громадська організація «Курахівський центр місцевого економічного розвитку» за фінансуванням малого гранту проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», за фінансової підтримки Європейського Союзу, представництво в Україні. 

Конкурс в Донецькій і Луганській областях, адмініструє Донецька обласна організація ВГО «Комітет виборців України». 

Всеукраїнське адміністрування здійснює громадська організація «Центр «Жіночі перспективи». 

Екскурсія виявилась дуже цікавою та пізнавальною! Провідними темами екскурсії було дитинство та роки навчання композитора, його концертна і творча діяльність на батьківщині та за кордоном. Окремий зал музею розповідав про звʹязок творчості Прокоф'єва з Україною, про постановки його музичних творів на сценах провідних театрів нашої країни, вшанування його памʹяті. Дітки захопливо слухали та цікавилися життям композитора. 

ГО «Курахівський центр місцевого економічного розвитку» висловлює подяку Курахівській міській раді та компанії ДТЄК, за участь у співфінансуванні проекту.

Выполнено 26.04.2017