Екскурсія для дітей - інвалідів…

Екскурсія для дітей - інвалідів старшої вікової групи

17 травня 2017 року була організована екскурсія для дітей - інвалідів старшої вікової групи та їх батьків, до остріву Хортиця в місті Запоріжжі який є державним історико-культурним заповідником, в рамках проекту «Підтримка та захист прав дітей-інвалідів», який реалізує Громадська організація «Курахівський центр місцевого економічного розвитку» за фінансуванням малого гранту проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», за фінансової підтримки Європейського Союзу, представництво в Україні.

Конкурс в Донецькій і Луганській областях, адмініструє Донецька обласна організація ВГО «Комітет виборців України». Всеукраїнське адміністрування здійснює громадська організація «Центр «Жіночі перспективи».

Острів Хортиця – надзвичайно мальовниче місце: ковилові степи, луки, хвойні та дубові ліси прикрашають його. У 2007 р. острів був названий одним з Семи чудес України. Саме тут знаходився центр українського козацтва – Запорозька Січ. Екскурсія проводилася по історико-культурного комплексу "Запорозька Січ", в ході якої дітки – інваліди та їх батьки перемістилися на кілька століть назад у минуле, і поринули в цікаве і захоплююче життя відважних і сміливих запорозьких козаків. Тут здійснена реконструкція старовинної козацької фортеці. Козацькі курені, будинок кошового отамана, січова школа, дерев'яна церква - відтворені за подобою козацьких січей. Вони побачили місце, де в 2007 р. знімали фільм за повістю Миколи Гоголя «Тарас Бульба».

ГО «Курахівський центр місцевого економічного розвитку» висловлює подяку Курахівській міській раді та компанії ДТЄК, за участь у співфінансуванні проекту.

Выполнено 17.05.2017